Ethereum Vadeli İşlemleri Tüm Zamanların En Yüksek Noktasına Ulaştı

Ethereum vadeli işlemleri, Aralık ayının en yüksek seviyesi olan 2.21 milyar $ ‘dan yaklaşık% 29 artışla 2.26 milyar $’ a yükseldi.

3 Ocak’ta, Ethereum (ETH) türevlerine yönelik toplam açık faiz tüm zamanların en yüksek seviyesini vurdu. The Block Research tarafından derlenen verilere göre, Ethereum opsiyonlarına ve vadeli işlemlere olan açık ilgi son zamanlarda yeni zirveler kaydetti.

Block, Ethereum vadeli işlemlerinin 3 Ocak’ta 2.26 milyar $ ‘a tırmandığını ve Binance’in% 28.6 ile en büyük hissedar olduğunu belirtti. Ayrıca OKEx,% 17,8 ile ikinci en büyük hissedar oldu ve Huobi,% 14,4 ile üçüncü en büyük hissedar oldu.

Aynı gün, Ethereum açık faiz opsiyonları 1,22 milyar dolarla zirve yaptı. Blok, raporda Deribit’in% 86,8 ile en büyük paya sahip olduğunu ortaya koydu.

Yeni Ethereum vadeli işlem rekoru, Aralık ayının en yüksek seviyesine göre% 28,6 artış. 28 Aralık’ta Ethereum Vadeli İşlemler Açık Faiz, 2,21 milyar dolar ile tüm zamanların en yüksek seviyesini kaydetti. Yeni rekordan kısa bir süre sonra, ETH’nin fiyatı yaklaşık 700 dolardan 738 dolara yükseldi.

O zamandan beri, ETH önemli kazançlar elde ediyor ve tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşıyor. Baskı anında, Ether (ETH)% 6.40 artışla 1.086,10 dolara çıktı. Mevcut ETH fiyatı, dijital varlığın genel piyasa tahminlerinin üzerinde performans gösterdiğini gösteriyor.