Paypal CEO’su umut saçtı: “Bu daha başlangıç”

Paypal CEO’su Dan Schulman kripto paralar hakkında 2021 in çok daha iyi geçeceğini, verilecek kripto para hizmetlerinin genişleyeceğini söyledi. Mevcut 10bin dolar haftalık limiti 15bin dolara çıkarttıklarını zaman içerisinde bu limitlerin artacağını ilave etti.

Paypal 2020’nin 3. çeyreğinde ödemelerde yüzde 36’lık artış ile 247 milyar dolarlık hacim ilan etti.. PayPal kullanan işletme sayısı da 1,5 milyon artarak 28 milyona ulaştı. PayPal’ın hesap sayısında da büyük artış yaşandı ve her çeyrek yaklaşık yüzde 22’lik artış yaşanırken toplam rakam 361 milyona açıklandı.

paypal
Paypal Bitcoin Litecoin Bitcoin Cash ve Etherium destekleyecek.

Paypal ve Kripto camiasında 2021 çok daha güzel olacak!

PayPal’ın kripto para hizmetlerinin 2021 yılında büyüyeceğini açıklayan Schulman, Venmo’ya da kripto seçeneğinin geleceğini ve yine kripto paraların uluslararası müşterilere yakında açılacağını bildirdi.

Paypal’ın kripto para alım satım saklama hizmeti vermeye başlayacağını açıkladığından bu yana Bitcoin değer kazanmaya ve yeni yatırımcı çekmeye devam ediyor. 2021 yılının kripto paralar için daha iyi geçeceği tahmin ediliyor.