XRP Zor Durumda, XRP Balinalarının Sayısı Hızla Düşüyor.

CoinMetrics’e göre, XRP balina popülasyonu, Ripple’ın SEC ile ilgili yasal sorunları nedeniyle son birkaç hafta içinde hızla küçüldü.   

Kripto para birimi analiz firması, en az 1 milyon koin e sahip adres sayısının sadece iki hafta içinde 1.721’den 1.567’ye düştüğünü tahmin etti.    

Borsalar ve varlık yöneticileri XRP’yi düşürüyor.  

Tüm kripto para piyasası geçen haftaki düşüşten toparlanırken, XRP kırmızı renkli tek paradır. Bu Griskala Investments, lider kripto varlık yöneticisi sonra Litecoin altında kayma eşiğinde bir kez daha, belirteç kaldırdığı beklenen şekilde kendi Large Cap Kripto Fonu’ndan. Bunun da ötesinde, firmanın XRP güveni, SEC davası açıklandıktan kısa bir süre sonra abonelikleri de durdurdu.

Coinbase, Bitstamp, Binance.US dahil olmak üzere birden fazla borsa, token çok korkulan düzenleyici kurum tarafından bir güvenlik olarak kabul edildiğinden XRP ticaretini askıya alacak. 

Buna karşılık Ripple, SEC’e sayısız “masum” perakende sahibine zarar verdiği için yakındı: 

ABD’de kripto için tehlikeli bir düzenleme netliği eksikliği olduğunu her zaman söylemiştik – davaları, Ripple ile bağlantısı olmayan sayısız masum XRP perakende sahibini etkiledi.