ZCash ($ZEC) DeFi sistemine katılıyor.

Gizliliği ve kişisel verilerin korunmasını ilke edinmiş ünlü gizlilik altcoini Zcash (zec) defi sistemine giriş yapmaya hazırlanıyor.

WZEC geliyor!

Electric Coin Company (ECC) yetkilisi Josh Swihart açıklama yaptı. Önümüzdeki iki çeyrek içerisinde zcash (zec) için etherium ağında kullanılabilecek zec tokeni (WZec) çıkartacaklarını açıkladı.

Cross-chain yani zincirler arası çapraz geçiş teknolojisi ile etherium ağına aktarılacak zcash tokenları wrapped olarak wzec şeklinde etherium ağında defi ekosistemine dahil olabilecek. Böylece zec tokenlarını etherium ağında kilitleyerek kredi alma, kredi verme, akıllı kontrat oluşturma gibi merkeziyetsiz finans uygulamaları çalıştırılabilecek.

ZCash ($ZEC) DeFi sistemine katılıyor. main qimg 4267524dbb5e6010c684207fb156d750
Zcash Etherium ağı ile çapraz bağ kuruyor. WZEC yakında…

Ağlar arası çapraz köprü sayesinde zec sahiplerinin korumalı tokenlarını Maker, Uniswap ve Compound gibi merkeziyetsiz finans (DeFi) platformları da dahil olmak üzere Ethereum ağında kullanmalarını sağlayacak.

Bu gelişme 18 Kasım günü halving (ödül yarılanması) yaşayacak olan zcash in ($zec) fiyatına olumlu yansıyabilir.

Kaynak : https://medium.com/tokensoft/tokensoft-partners-with-anchorage-to-bring-wrapped-layer-one-assetsto-ethereum-e08c4a3b72c

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir